Про нас

Компанія «ФРІАННА ФУДЗ» працює на ринку України з 2014 року. За такий невеликий проміжок часу змогла досягнути значних успіхів у сфері постачання продуктів харчування для сегменту HoReCa міста Києва та Київської області, а також стати одним з лідерів серед компаній-імпортерів картоплі фрі.

Ми впевнені, що лідерство – це не тільки обсяг, але й довіра. Вважаємо, що довіру можна заробити тільки наполегливою працею, стабільністю, задовільненими очікуваннями споживача та шляхом послідовного виконання взятих на себе зобов’язань.

Бездоганна якість, етика, грамотна маркетингова політика –  це основні принципи нашої роботи. Завдяки цьому нам вдалося заробити репутацію надійного та сильного партнера.

Безпека продукції є одним з головних  пріоритетів нашої компанії. Ми завжди відкриті до будь-якого конструктивного діалогу. Забезпечуємо можливість негайного реагування на будь-який запит, питання чи проблему споживача.

Нам довіряють більше ніж 900 постійних клієнтів. Ми – надійний партнер для українських і європейських виробників.

На сьогоднішній день компанія «ФРІАННА ФУДЗ» пропонує широкий асортимент картоплі фрі та картопляних виробів; заморожених овочів, ягід, фруктів і грибів; бакалійної групи; хлібобулочних виробів; масложирової продукції та морепродуктів. При зростанні потреб і запитів клієнта ми завжди готові до розвитку нових напрямків.

Реалізація поставлених цілей лежить на плечах команди професіоналів!

Дружній і згуртований колектив є необхідною умовою успішної роботи. Це живий організм, який потребує постійної мотивації і навчання. Наш колектив складається з однодумців не тільки зі схожими поглядами на життя, а й з високопрофесійним підходом до справи. У нас кожен знає свою роль і чудово розуміє свої функції.

Ми впевнені що одним з головних секретів успіху нашого бізнесу є постійний рух вперед і бажання розвиватися.